درباره ما

درباره ما

mihan

میهن کاکتوس مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی بذر کاکتوس و ساکولنت و سایر کالاهای مربوط در ایران است. گروه‌های مختلف کالا مانند سم، کود ، لوازم باغبانی، گل و گیاه  و انواع بذر با تنوعی بی‌نظیر در میهن کاکتوس عرضه می‌شوند.  کاربران و مشتریان میهن کاکتوس می‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت میهن کاکتوس را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری میهن کاکتوس است.

– میهن کاکتوس از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است. همچنین، در حال حاضر میهن کاکتوس با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، یکی از پرمخاطب‌ترین و پر بازدیدترین وب سایت تجاری کشور در زمینه کاری خود است. (به استناد آمارهای منتشرشده در مراجع آماری مانندAlexa )

– میهن کاکتوس در سال ۱۳۸۸ با راه اندازی وب سایت mihancactus.com به طور رسمی فعالیت خود را در اینترنت و بازار ایران آغاز کرد.

– تمامی بذرهای ارائه شده در میهن کاکتوس ابتدا تست شده و سپس برای فروش در سایت قرار داده می‌شود. هدف اصلی ما رضایت مشتری است.

– شرکت میهن کاکتوس در حال حاضر اقدام به تولید و فروش تخصصی بذرهای کمیاب می‌نماید. و بیشتر بذرهای موجود در بازار ایران و سایت وب سایت از طریق سایت ما به فروش می‌رسد.

– مرکز امور مشتریان میهن کاکتوس به‌منظور ارائه بهتر خدمات روزهای شنبه تا پنجشنبه پاسخگوی سؤالات مشتریان عزیز می‌باشد.

–  لازم به ذکر است که میهن کاکتوس در هیچ نقطه‌ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در آذربایجان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‌شود.

تیم میهن کاکتوس

کاظم دروگریان

مدیر عامل

هادی الهامی

مدیر فروش

شیلان جمال زاده

حسابدار

آلان جمال زاده

مسئول فنی

آیسان اعتمادی

طراح

اشکان دروگریان

برنامه نویس

پویا اوستا