سیستم کسب درآمد میهن کاکتوس

لطفاً قبل از شروع شرایط و قوانین را مطالعه و تأیید نمایید.

شما می‌توانید از طریق مقاله نویسی در سایت میهن کاکتوس کسب درآمد کنید. تنها کافیست تجربیات خودتان از گل و گیاه را به زبان ساده برای ما تایپ کنید و ارسال کنید تا میلیون‌ها نفر آن را بخوانند.

شرایط مقاله نویسی در میهن کاکتوس:
۱- مبلغ پایه برای هر مقاله در حال حاضر ده هزار تومان می‌باشد. مبلغ مقالات جامع و حرفه‌ای به صورت توافقی پرداخت خواهد شد.
۲- مبلغ مقاله‌های ارسالی تنها در صورت تأیید کارشناسان پرداخت خواهد شد و چنان چه مقاله‌ای دارای استاندارهای لازم نباشد در میهن کاکتوس انتشار داده نخواهد شد و هیچ مبلغی بابت آن پرداخت نخواهد شد.
۳- مقالات حداقل باید دارای ۴۰۰ کلمه و بیشتر باشند، یعنی هر مقاله نباید کمتر از ۴۰۰ کلمه باشد. برای آموزش شمارش کلمات در ورد اینجا کلیک کنید.
۴- موضوع مقالات باید در مورد گیاهان باشد. انواع موضوع را می‌توانید انتخاب کنید مانند نگهداری، آبیاری، کود، درختان، بونسای، کاکتوس، گیاهان آپارتمانی و هر موضوعی که در مورد گیاهان باشد.
۵- مقالات می‌تواند ترجمه‌ای از مقالات خارجی باشد.
۶ – مقالات نباید کپی برداری شده باشد.
۷- متن و موضوع مقاله باید صحیح باشد. یعنی مقالاتی که با واقعیت تضاد نداشته باشند.
۸- ارسال عکس اختیاری می‌باشد. در صورتی که خودتان عکس‌های مقاله را گرفته باشید و کپی نباشد مبلغ پنج هزار تومان به مبلغ اضافه خواهد شد. ارسال حداقل سه عکس.
۹- مقالات باید دارای جمله بندی و نگارش درستی باشند.
۱۰- اسم شما به عنوان نویسنده در سایت میهن کاکتوس منتشر خواهد شد.
۱۱- پس از پرداخت مبلغ، منبع مقاله میهن کاکتوس خواهد بود و شما حق انتشار آن در جای دیگر را نخواهید داشت.
۱۲- مدت زمان بررسی و تأیید هر مقاله بین ۳ تا ۱۰ روز خواهد بود.
۱۳- اطلاع رسانی تائید یا عدم تائید و همچنین پرداخت وجه از طریق سامانه اس ام اس خواهد بود و نیازی به تماس شما با میهن کاکتوس نیست.

شروع نویسندگی در میهن کاکتوس

ظرفیت بررسی مقالات پر شده، لطفا بعدا امتحان کنید.