افزایش روزافزون کیفیت خدمات و محصولات هدف اصلی ماست

میهن کاکتوس مرکز آموزش نگهداری گیاهان از مبتدی تا حرفه‌ای و فروش تخصصی بذر انواع گیاهان از جمله کاکتوس و ساکولنت است. کیفیت بذرها مهمترین دغدغه‌ی ماست تا بتوانیم بهترین بذرها را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم تا همراه نام میهن کاکتوس در این حوزه کاری همیشه درخشان باشد. از این رو بذرها از بهترین گلخانه‌ها در دنیا و گلخانه تخصصی میهن کاکتوس تهیه می‌شود. قبل از فروش بذرها تست می‌شود تا میزان سبز شدن آنها مشخص شود. درصد حدودی جوانه زنی بذرها در بخش توضیحات هر بذر نوشته می‌شود.

همچنین میهن کاکتوس اقدام به فروش محدود انواع کود، سم و ابزار اصلی می‌نماید. در میهن کاکتوس محصولات مشابه اصلی یا تقلبی به فروش نمی‌رسد و تنها پس از اطمینان از اصالت محصول جهت فروش به سایت اضافه می‌شوند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری میهن کاکتوس است.

– میهن کاکتوس از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است. همچنین، در حال حاضر میهن کاکتوس با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، یکی از پرمخاطب‌ترین و پر بازدیدترین وب سایت تجاری کشور در زمینه کاری خود است.

– میهن کاکتوس در سال ۱۳۸۸ با راه اندازی وب سایت MihanCactus.com به طور رسمی فعالیت خود را در اینترنت و بازار ایران آغاز کرد.

– مرکز امور مشتریان میهن کاکتوس به‌منظور ارائه بهتر خدمات روزهای شنبه تا پنجشنبه پاسخگوی سؤالات مشتریان عزیز می‌باشد.

–  لازم به ذکر است که میهن کاکتوس در هیچ نقطه‌ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در آذربایجان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‌شود.