میهن کاکتوس مرجع کاکتوس ایران

نقد و بررسی و فروش اینترنتی بذر کاکتوس و ساکولنت و سایر کالاهای مربوط در ایران است. گروه‌های مختلف کالا مانند سم، کود ، لوازم باغبانی، گل و گیاه  و انواع بذر با تنوعی بی‌نظیر در میهن کاکتوس عرضه می‌شوند.  کاربران و مشتریان میهن کاکتوس می‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت میهن کاکتوس را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری میهن کاکتوس است.

– میهن کاکتوس از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است. همچنین، در حال حاضر میهن کاکتوس با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، یکی از پرمخاطب‌ترین و پر بازدیدترین وب سایت تجاری کشور در زمینه کاری خود است. (به استناد آمارهای منتشرشده در مراجع آماری مانندAlexa )

– میهن کاکتوس در سال ۱۳۸۸ با راه اندازی وب سایت mihancactus.com به طور رسمی فعالیت خود را در اینترنت و بازار ایران آغاز کرد.

– تمامی بذرهای ارائه شده در میهن کاکتوس ابتدا تست شده و سپس برای فروش در سایت قرار داده می‌شود. هدف اصلی ما رضایت مشتری است.

– شرکت میهن کاکتوس در حال حاضر اقدام به تولید و فروش تخصصی بذرهای کمیاب می‌نماید.

– مرکز امور مشتریان میهن کاکتوس به‌منظور ارائه بهتر خدمات روزهای شنبه تا پنجشنبه پاسخگوی سؤالات مشتریان عزیز می‌باشد.

–  لازم به ذکر است که میهن کاکتوس در هیچ نقطه‌ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در آذربایجان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‌شود.

تلفن تماس :  ۰۹۱۲۱۰۶۴۹۸۰   |   ۰۴۴۴۲۲۳۷۳۷۳  (پاسخگویی هفت روز هفته ۱۰ تا ۱۸)

دفتر مرکزی:
آذربایجان غربی میاندوآب خیابان ساحلی  کدپستی: ۵۹۷۱۸۶۸۳

واحد پستی و فروش میهن کاکتوس:
مهاباد چهار راه آزادی

آدرس پستی:
مهاباد، صندوق پستی ۶۶۶-۵۹۱۳۵