جدیدترین ابزار باغبانی

قیچی های باغبانی یا هرس

مشاهده همه قیچی های باغبانی

برندها

قیچی فلکو
فیسکارس
ars
آلتونا

راهنمای خرید قیچی باغبانی مناسب

قیچی باغبانی یا قیچی هرس یکی از ابزار هایی است که یک کشاورز، باغبان یا گلخانه دار باید همیشه همراه خود داشته باشد و هر چقدر کیفیت و کارایی قیچی بیشتر باشد کار ها به همان اندازه با کیفیت و سریع انجام خواهد شد، اما یکی از اساسی ترین قدم ها برای خرید قیچی باغبانی شناخت انواع آن است.

 • اندازه قیچی : اگر قیچی متناسب با اندازه دست خود را انتخاب نکنید، هنگام هرس، دست شما زود خسته خواهد شد و کارایی شما کاهش پیدا خواهد کرد، همچنین نامتناسب بودن اندازه قیچی هرس باعث می شود برش های ناصافی داشته باشیم.
 • جنس تیغه : قطعا جنس تیغه قیچی باغبانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قییچی های اصلی دارای کیفیت بالای تیغه هستند که باعث میشود انرژی کمتری برای برش استفاده شود، تیغه های اصلی دیر کند می شوند و به آسانی نمی شکنند.
 • قطر برش : قطر برش میتواند با استفاده از نوع کاربردی که خواهید داشت انتخاب شود، قطر برش قیچی های میهن کاکتوس در توضیحات هر محصول نوشته شده است.
 • طراحی آرگونومیک : سبک و طراحی قیچی باغبانی می تواند بسیار مهم باشد، برای مثال اگر طراحی قیچی باغبانی به سبک آرگونومیک باشد شما در حین استفاده از این محصول دچار خستگی نمی شوید. شکل دسته و زوایای تیغه از جمله این طراحی هستند.
 • وزن قیچی باغبانی: وزن قیچی نیز به اندازه سایر موارد مهم است و باید متناسب به بدن خودتان وزن مناسب را انتخاب کنید. بعضی قیچی ها به دلیل آلیاژهای مخصوص سنگین هستند و برای بریدن شاخه های سفت طراحی شده اند ولی در صورتی که انرژی زیادی نداشته باشید دست شما زودتر خسته خواهد شد.
 • قابلیت تعویض قطعات : گاهی ممکن است بخشی از قیچی شما خراب شود یا گم بشه خیلی مهم است که قیچی خرید کنید که دارای لوازام یدکی قابل تعویض باشد.
 • اصل بودن کالا : قیمت قیچی بالاست و سودجویان از فرصت استفاده میکنند و قیچی های تقلبی می سازند که گاهی تشخیص آن با نمونه اصلی بسیار دشوار است، ما با تجربه و دقت بسیار بالا تنها اقلام اورجینال را تهیه میکنیم و برای فروش در سایت قرار میدهیم.

دست کوچک S

دست متوسط M

دست بزرگ L

فری سایز(مناسب همه دست ها)

پدر من کشاورز است و از چهره های شناخته شده در بخش کشاورزی در شهرمان، پدرم چندین بار در زمان قبل از انقلاب موفق به کسب مدال کشاورز نمونه شد، بخاطر همین از همان دوران کودکی با قیچی و ابزار باغبانی آشنا شدم، الان با کلی تجربه قیچی اصل و بدل رو بخوبی از هم تشخیص میدم پس سعی کردم با تهیه و فروش ابزار اصل و خاص باغبانی برندی معتبر بنام میهن کاکتوس را بنا کنم که روزانه صدها نفر به آن اعتماد می کنند. کاظم دروگریان از شهر نهال ایران، میاندوآب

چرا باید از میهن کاکتوس خرید کنم؟

تعهدات ما

 • ضمانت اصل بودن
 • ضمانت سالم بودن
 • بسته بندی مناسب
 • ارسال سریع با پست به سراسر کشور
 • پاسخگو بودن
 • مشاوره رایگان

فیلم های آموزش نگهداری قیچی باغبانی

آموزش تیز کردن قیچی باغبانی

در این ویدیو خواهید دید چگونه به آسانی میتوانید قیچی باغبانی خود را تیز کنید تا مثل روز اول برنده شود. از سنگ های زبر و سوهان برای تیز کردن قیچی استفاده نکنید. قیچی باغبانی بیشتر از قسمت بیرونی تیز می شود نه داخل

انتخاب قیچی مناسب با اندازه دست

انتخاب درست قیچی هرس مناسب با اندازه دست باعث می شود دیرتر خسته شوید و کارایی شما بالا برود. دست انسان ها به سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می شود که مناسب با هر سایز قیچ های باغبانی طراحی شده است.

در زیر میتوانید قیجی های مناسب دست خود را مشاهده کنید

آموزش تعویض تیغه قیچی باغبانی

در این ویدیو خواهید دید چگونه به آسانی و در چند دقیقه میتوان تیغه قیچی باغبانی و سایر قطعات آن را تعویض کرد. قیچی داخل فیلم از نوع قیچی هرس فیلکو یا فلکو است. لطفا ویدیو را تا انتها ببینید و اگر سوالی دارید تو کامنت ها بنویسید.

آموزش تمیز کردن قیچی باغبانی

برای افزایش طول عمر تیغه و سایر قطعات قیچی باغبانی بهتر است پس از هر بار استفاده آن را تمیز کنیم. این کار خیلی راحته و در این ویدیو خواهید دید. گاهی پس از تمیز کردن بهتر است از اسپری روان کننده قیچی باغبانی استفاده کنید. هرگز از ابزار تیز مانند سیم ظرف شویی برای تمیز کردن قیچی استفاده نکنید.

آموزش روغن کاری قیچی باغبانی

روغن کاری مرتب قیچی هرس میتواند عمر قعطات را افزایش داده و از سایش جلوگیری کند، این کار خیلی آسان بوده و پس از مشاهده این ویدیوی کوتاه آن را یاد خواهید گرفت.